Koncert wiosenny – Feel the Folk!

Zespół Pieśni i Tańca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na koncert wiosenny pod hasłem "Feel the Folk", podczas którego zaprezentuje bogactwo polskiego folkloru: tańce i przyśpiewki z różnych regionów naszego kraju. (więcej…)

ZPIT SGH w Rodin TV !

Dziś o 10.30 w programie śniadaniowym stacji Rodin TV przedstawiciele naszego zespołu, Ola i Maciek, opowiadali o ZPiT SGH i o tym, co będzie się działo 3. maja o 15.00 pod Kolumną Zygmunta. (więcej…)

Tańce polskie na International Week Warsaw

W czwartek 25 kwietnia już po raz drugi mieliśmy przyjemność zaprezentować uczestnikom International Week Warsaw polskie tańce narodowe i regionalne, uczyć ich podstawowych kroków, a przy okazji świetnie się bawić. Mamy nadzieję, uczestnicy IWW wytną jeszcze niejednego hołubca!

Szlachetna paczka

[singlepic id=41 w=100 float=left]Dziś wielki finał akcji Szlachetna Paczka ! Dzięki zaangażowaniu członków naszego Zespołu udało nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby spełnić świąteczne marzenia rodziny z województwa warmińsko-mazurskiego. W paczce oprócz żywności, środków czystości, ubrań i zabawek dla dzieci, znalazła się pralka. (więcej…)