Wiosenna edycja obozu kondycyjno-integracyjnego w Julinku

Ten weekend spędziliśmy w Julinku na wiosennej edycji naszego obozu kondycyjno-integracyjnego, podczas którego odbyło się oficjalne pożegnanie Zarządu 2017/2018. Dziękujemy Kochani za wasze starania, za mnóstwo intensywnych prób, udanych koncertów, wyjazdów i zabaw. You are always in our hearts.

Jesienna edycja obozu kondycyjno-integracyjnego w Julinku

Poprzedni weekend spędziliśmy na naszym słynnym obozie kondycyjno-integracyjnym - tym razem w Julinku. Ćwiczyliśmy od rana do wieczora, byliśmy przebiegli niczym mafia, jak też dowiedzieliśmy się wiele o historii miejsca, w którym tym razem przyszło nam spędzić ten wspaniały czas.  Był to również pierwszy wspólny wyjazd z nowymi członkami zespołu.…

Zgrupowanie w Puławach!

[singlepic id=785 width=550] Oj działo się!!! Litry wylanego potu, dziesiątki przysiadów, setki skoków - słowem: niezapomniane godziny spędzone na sali treningowej w Puławach. Wiosenny obóz kondycyjny już za nami i wielkimi krokami zbliżamy się do największego wydarzenia w naszym całorocznym kalendarzu - koncertu wiosennego. W ciągu dnia ćwiczyliśmy pod okiem…

Zgrupowanie w Puławach!

[singlepic id=749 width=550] Już jutro rozpoczynamy pierwszy w tym semestrze obóz kondycyjny, na którym będziemy szlifować nasze umiejętności taneczne i wokalne! Będziemy nie tylko pracować nad techniką, kondycją  i choreografiami, ale także nauczymy się elementów z nowego regionu! Przed nami 4 dni intensywnej pracy, ale także zabawy!

Zgrupowanie w Puławach!

Już jutro wyruszamy na obóz taneczno-wokalny do Puław! Podczas wyjazdu czekają nas długie godziny na salach ćwiczeń, intensywna praca nad techniką, kondycją i choreografiami. (więcej…)